HAKKIMIZDA

ELİT GÜMRÜKLÜ VE SERBEST DEPOCULUK LOJİSTİK. HİZMETLERİ. TİC. LTD. ŞTİ.

Uçtan uca tedarik zincirinin tamamlayıcı hizmetleri içinde yer alan gümrüklü ürün depolama (antrepo) hizmeti sunmaktayız. Hem kapalı hem de açık alana sahip antrepomuzda raflı sistem ile hem işletmenin verimliliği sağlanmakta hem de ürünleriniz güvenli bir şekilde depolanmaktadır. Gümrük mevzuatına uygun olarak işlemlerinizin hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesi, elleçleme ve etiketleme gibi yasal taleplerin hızlıca sonuçlandırılması sağlanarak ürünlerinize değer katılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. 

Mutlak müşteri memnuniyeti ve yüzde yüz kalite ilkesini benimsemiş şirketimiz de proje yüklerden katma değerli işlemlere kadar kişiselleştirilmiş çözümler ile hizmet sunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Sorumluluklarından asla taviz vermeden, yılların tecrübesiyle oluşturduğumuz güven ortamı içinde sadece hayal gücümüzün sınırlarındaki hızımızla en kaliteli hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Sektöründe her zaman lider ve tercih edilen bir firma olmaktır. Liderliği devam ettirmek için gerekli olan tüm teknolojik yatırımları, personel eğitimlerini aksatmadan devam ettirmektir.

Elit Antrepo 7,000 metre kare kapalı alan 2,400 metre kare açık alan 6 yükleme ve boşaltma rampası ile en kaliteli hizmeti sunmaktadır.